Polish (Poland)English (United Kingdom)

News

  • a.jpg
  • b.jpg
  • c.jpg
  • d.jpg
  • e.jpg
  • f.jpg

Nowa klasa łodzi FUN w rodzinie łodzi Mazury Sp.zo.o.

Nowa klasa łodzi FUN w rodzinie łodzi Mazury Sp.zo.o.

 Zapraszamy do zapoznania się ze stworzoną przez nas nową klasą łodzi rekreacyjno-turystycznych  -  FUN.

 Mazury FUN 1 - to mniejsza, trzyosobowa, lekka łódź z małym silnikiem, dedykowana zarówno do zabawy dla młodzieży jak i do relaksu podczas wodnych wędrówek dla dorosłych. Do poruszania się nią nie potrzeba specjalnych uprawnień. Szczególnie upatrzona przez podróżujących camperami z powodu łatwego transportu. Idealna do łatwego przemieszczania się i poznawania nowych zakątków.

Mazury FUN 2 – to katamaran o sportowym zacięciu. Z silnikiem 100 KM to prawdziwy ścigacz. W wersji niżej zmotoryzowanej, turystycznej, mogą się  nim bezpiecznie poruszać nawet cztery osoby. Lekka, nowoczesna konstrukcja znanego norweskiego projektanta nadaje się idealnie do wszelkich zabaw na wodzie, niezależnie od wieku.

Mazury FUN 3 – to bardzo praktyczna łódź dla początkujących motorowodniaków, lub dla tych, którzy chcą łatwo, sprawnie i wygodnie poruszać się poróżnych akwenach wodnych. Jest lekka i ze względu na niewielki i stabilny kadłub łatwo ją zwodować oraz transportować. Jednocześnie wystarcza ona dla czterech osób, a po zamontowaniu stolika, który można też wykorzystać jako pokład słoneczny gwarantuje komfor wypoczynku na wodzie. Łódź na czas niepogody lub pory nocnej można uzbroić w składany, materiałowy dach. Łódź skonstruowana został do poruszania się z niewielkimi silnikami, do 50 KM. Ciekawie zaprojektowany kadłub, dzięki tworzącym się poduszkom powietrznym pozwala tej łodzi na wchodzenie w ślizg już przy 25 KM.

 

Co nowego?

Aktualności

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek) w celach statystycznych. Dowiedz się więcej o ich używaniu i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce - zobacz.

Zamknij,

EU Cookie Directive Module Information